KATEGORIE i GRUPY

kategoria A: rocznik 2002-2003     B: rocznik 2004-2005     C: rocznik 2006 i młodsi

6 dziewcząt kat. A

Kategoria: A: rocznik 2002-2003,

Czas gry: 2 x 12 min. z 3 min. przerwą.

Hala Sportowa: SP w Gołębiewku – Nowy Gołębiewek 54, Kutno

System rozgrywek: „każdy z każdym”

TABELA KOŃCOWA

1. SL SALOS Róża Kutno
2. KS Królewscy Płock
3. Błękitni Dmosin
4. KS Górnik 1956 Łęczyca

TERMINARZ

08:30 SL SALOS Róża Kutno KS Górnik 1956 Łęczyca 3:3
09:00 Błękitni Dmosin KS Królewscy Płock 7:4
09:45 SL SALOS Róża Kutno KS Królewscy Płock 4:3
10:15 KS Górnik 1956 Łęczyca Błękitni Dmosin 1:2
11:00 SL SALOS Róża Kutno Błękitni Dmosin 3:4
11:30 KS Królewscy Płock KS Górnik 1956 Łęczyca 5:5

6 chłopców kat. A

Kategoria: A: rocznik 2002-2003,

Czas gry: 2 x 12 min. z 3 min. przerwą.

Hala Sportowa: SP nr 1, ul. Zamoyskiego 1, Kutno
(wejście od ul. Sobieskiego lub Teligi)

System rozgrywek: „każdy z każdym”

Klasyfikacja końcowa

Miejsce Drużyna Pkt. Bramki
1. SL SALOS Szczecin 12 30:10
2. SL SALOS Róża Kutno I 9 22:12
3. SL SALOS RÓŻA Kutno II 6 20:17
4. SL SALOS Suwałki 1 8:21
5. SL SALOS Słupsk 1 5:25

Wyniki meczów

8:30 SL Salos SŁUPSK SL Salos SUWAŁKI 2:2
9:00 SL Salos RÓŻA KUTNO II SL Salos SZCZECIN 4:5
9:30 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos SUWAŁKI 5:2
10:00 SL Salos SŁUPSK SL Salos RÓŻA KUTNO II 2:7
10:30 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos SZCZECIN 2:6
11:00 SL Salos SUWAŁKI SL Salos RÓŻA KUTNO II 1:5
11:30 SL Salos SZCZECIN SL Salos SŁUPSK 10:1
12:00 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos RÓŻA KUTNO II 9:4
12:30 SL Salos SZCZECIN SL Salos SUWAŁKI 7:3
13:00 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos SŁUPSK 6:0

6 chłopców kat. B

Kategoria: B: rocznik 2004-2005,

Czas gry: 2 x 10 min. z 3 min. przerwą.

Hala Sportowa: SP nr 6, ul. Łąkoszyńska 9, Kutno

System rozgrywek: „każdy z każdym”

GRUPA

1. SL SALOS Słupsk
2. SL SALOS Ełk
3. SL SALOS Dobieszczyzna
4. SL SALOS RÓŻA Kutno I
5. SL SALOS Suwałki
6. SL SALOS Szczecin
7. SCS Amico Lubin
8. SL SALOS RÓŻA Kutno II

TERMINARZ

SOBOTA, 9 lutego

8:30 SL SALOS Słupsk SL SALOS RÓŻA KUTNO II
8:55 SL Salos EŁK SCS AMICO LUBIN
9:20 SL Salos Dobieszczyzna SL Salos SZCZECIN
9:45 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos Suwałki
10:10 SL Salos SŁUPSK SCS AMICO LUBIN
10:35 SL Salos RÓŻA KUTNO II SL Salos SZCZECIN
11:00 SL Salos EŁK SL Salos SUWAŁKI
11:25 SL Salos Dobieszczyzna SL Salos RÓŻA KUTNO I
11:50 SL Salos SŁUPSK SL Salos SZCZECIN
12:15 SCS AMICO LUBIN SL Salos SUWAŁKI
12:40 SL Salos RÓŻA KUTNO II SL Salos RÓŻA KUTNO I
13:05 SL Salos EŁK SL Salos Dobieszczyzna
13:30 SL Salos SŁUPSK SL Salos SUWAŁKI
13:55 SL Salos SZCZECIN SL Salos RÓŻA KUTNO I
14:20 SCS AMICO LUBIN SL Salos Dobieszczyzna
14:45 SL Salos RÓŻA KUTNO II SL Salos EŁK
15:10 SL Salos SŁUPSK SL Salos RÓŻA KUTNO I
15:35 SL Salos SUWAŁKI SL Salos Dobieszczyzna
16:00 SL Salos SZCZECIN SL Salos EŁK
16:25 SCS AMICO LUBIN SL Salos RÓŻA KUTNO II

Niedziela, 10 lutego

8:00 SL Salos SŁUPSK SL Salos Dobieszczyzna
8:25 SL Salos RÓŻA KUTNO I SL Salos EŁK
8:50 SL Salos SUWAŁKI SL Salos RÓŻA KUTNO II
9:15 SL Salos SZCZECIN SCS AMICO LUBIN
9:40 SL Salos SŁUPSK SL Salos EŁK
10:05 SL Salos Dobieszczyzna SL Salos RÓŻA KUTNO II
10:30 SL Salos RÓŻA KUTNO I SCS AMICO LUBIN
10:55 SL Salos SUWAŁKI SL Salos SZCZECIN

6 chłopców kat. C

Kategoria: C: rocznik 2006 i młodsi,

Czas gry: 2 x 8 min. z 3 min. przerwą.

Hala Sportowa:
GRUPA A
: SP nr 4, ul. Narutowicza 22, Kutno
GRUPA B: SP nr 7, ul. Troczewskiego 2, Kutno

System rozgrywek: „każdy z każdym”

GRUPA A

1. SL SALOS RP Kraków
2. SL SALOS Słupsk
3. SL SALOS Ełk
4. SCS Amico Lubin
5. SL SALOS Dobieszczyzna
6. SL SALOS RÓŻA Kutno II

GRUPA B

1. SL SALOS Pogrzebień
2. SL SALOS Szczecin
3. SL SALOS Angels Wrocław
4. SL SALOS RÓŻA Kutno I
5. SL SALOS Suwałki
6. SL SALOS RÓŻA Kutno III

GRUPA A

8:30 SL Salos RP Kraków SL Salos RÓŻA KUTNO 2007 2:1
8:50 SL Salos SŁUPSK SL Salos Dobieszczyzna 5:1
9:10 SL SALOS EŁK SCS AMICO LUBIN 3:0
9:30 SL Salos RP Kraków SL Salos Dobieszczyzna 2:1
9:50 SL Salos RÓŻA KUTNO 2007 SCS AMICO LUBIN 5:0
10:10 SL Salos SŁUPSK SL SALOS EŁK 8:1
10:30 SL Salos RP Kraków SCS AMICO LUBIN 7:1
10:50 SL Salos Dobieszczyzna SL SALOS EŁK 2:3
11:10 SL Salos RÓŻA KUTNO 2007 SL Salos SŁUPSK 3:3
11:30 SL Salos RP Kraków SL SALOS EŁK 3:4
11:50 SCS AMICO LUBIN SL Salos SŁUPSK 0:7
12:10 SL Salos Dobieszczyzna SL Salos RÓŻA KUTNO 2007 3:8
12:30 SL Salos RP Kraków SL Salos SŁUPSK 0:7
12:50 SL SALOS EŁK SL Salos RÓŻA KUTNO 2007 0:3
13:10 SCS AMICO LUBIN SL Salos Dobieszczyzna 3:2
8:30 SL SALOS POGRZEBIEŃ SL SALOS RÓŻA KUTNO III 3:1
8:50 SL SALOS SZCZECIN SL SALOS SUWAŁKI 9:1
9:10 SL SALOS ANGELS WROCŁAW SL SALOS RÓŻA KUTNO 2006 0:9
9:30 SL SALOS POGRZEBIEŃ SL SALOS SUWAŁKI 1:0
9:50 SL SALOS RÓŻA KUTNO III SL SALOS RÓŻA KUTNO 2006 0:10
10:10 SL SALOS SZCZECIN SL SALOS ANGELS WROCŁAW 14:0
10:30 SL SALOS POGRZEBIEŃ SL SALOS RÓŻA KUTNO 2006 1:4
10:50 SL SALOS SUWAŁKI SL SALOS ANGELS WROCŁAW 12:0
11:10 SL SALOS RÓŻA KUTNO III SL SALOS SZCZECIN 0:9
11:30 SL SALOS POGRZEBIEŃ SL SALOS ANGELS WROCŁAW 6:1
11:50 SL SALOS RÓŻA KUTNO 2006 SL SALOS SZCZECIN 0:3
12:10 SL SALOS SUWAŁKI SL SALOS RÓŻA KUTNO III 2:1
12:30 SL SALOS POGRZEBIEŃ SL SALOS SZCZECIN 1:4
12:50 SL SALOS ANGELS WROCŁAW SL SALOS RÓŻA KUTNO III 1:7
13:10 SL SALOS RÓŻA KUTNO 2006 SL SALOS SUWAŁKI 6:1